Pasta Cila
Oto Kaporta

Pasta Cila

Pasta cila hizmeti veren firmamız, uzun yıllardır bu işlemi alanında uzman ve donanımlı kişilerden oluşan ekibi ile gerçekleştirmektedir.

Araç performansı bakımından yapılacak tüm işlemleri müşterileriyle kaliteli ve güvenilir bir şekilde buluşturan firmamız, aracınızın görünümüne de aynı özeni göstermektedir. Pek çok farklı neden sonucunda araç görünümünün zarar görmesi söz konusu olabilir. Bu durumda firmamızdan yardım alabilir ve kısa sürede aracınızın eski görünümüne kavuşturabilirsiniz.

Pasta Cila Nedir?

Otomobil sürücülerinin araç performansı gibi önem verdiği bir diğer konu da aracın görünümüdür. Araç görünümüne özen gösteren ve bu konuda hassas olan sürücüler ne kadar temiz kullansa da araç görünümüne zarar gelebilir. Kullanım, çevre şartları ve beklenmeyen etkiler sonucunda araç görünümleri de zarar görebilir.  Yalnızca temiz bir kullanım, aracın görünümünü korumaya her zaman yeterli gelmeyebilir. Böyle bir durumda alanında uzman, deneyimli ve profesyonel firmalar tarafından araçların eski görünümüne kavuşması için pasta cila hizmeti verilmektedir. Firmamız verdiği hizmet ile aracınızın görünümünü eski haline getirirken aynı zamanda leke, çizik ve iz gibi sorunların da profesyonel bir şekilde onarımını gerçekleştirir. Bursa pasta cila hizmeti noktasında St Çağdaş Bosch Car Service en kaliteli sonuçları üretektedir.

Pasta ve Cila Hizmetinin Detayları

Hizmetimiz pasta ve cila olmak üzere iki farklı işlemin bir araya gelmesidir. Hizmetin pasta aşamasında araca uygun bir sıvı ile zımparalama işlemi yapılır. Bu işlemde aracın yüzey boyasının kimyasal yöntemlerle inceltilmesi söz konusudur. Pasta işlemi verilecek olan hizmetin ilk aşamasıdır. Çizik, deformasyon gibi sorunlar bu aşamada ortadan kaldırılır ve araç eski görünümüne kavuşturulur. İkinci aşamada ise cila işlemi devreye girer ve bu işlem ile araç yüzeyinin parlaklığı sağlanır. Araç boyasının yüzeyine yapılan cila işlemi, şeffaf ve ince bir tabaka haline uygulanır. Bu şekilde de pasta işlemi aşamasında yapılan boyanın canlı ve daha parlak bir görünüm elde etmesi sağlanır.
Firmamızdan alacağınız hizmetin ilk aşamasında aracınızın yüzeyinde herhangi bir leke ve kir olmaması için yapılan temizleme işlemidir. Öncelikle aracınız güzel bir şekilde yıkanır, temizlenir ve detaylı bir şekilde gözden geçirilir. Eğer hala toz ve kir var ise bu durumda tekrar aynı işlem yapılarak ardından pasta cila işlemi için çalışma başlatılır. Alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşan ekibimiz; titiz, özenli ve detaylı bir çalışma ile aracınızı en iyi görünümüne kavuşturur. Bursa pasta cila hizmeti için doğru noktdasınız. St Çağdaş, uzun yıllardır alanında uzman ekibi ile Bursa pasta cila alanında adını duyurmuştur.
Hizmet verdiğimiz markalar arasında; Mercedes, Volkswagen, Bmw, Opel, Renault  gibi markalar bulunmaktadır.

Pasta Cila Neden Önemlidir?

Aracınızın dıştan görüntüsü pek çok açıdan önemlidir. Saygınlık ve prestijin yanı sıra aracınızı elden çıkarırken onun görüntüsü rakam konusunda belirleyici olur. Bursa pasta cila hizmeti ile aracınız çok daha hoş görünür ve göze hitap eder. Boya sonrasında aracınızın parlak bir cila ile kaplanması zorlu hava şartlarında aracınızın korunmasına destek sağlar. Boya çatlağı, güneş yanığı ve çizik sorunları ile mücadele etmede bu geçerli yöntem kullanılır. Servisimiz bünyesinde gayet kaliteli malzemeler, uzman ekiplerimiz tarafından kullanılır. Aracınızın hak ettiği değeri görmek istiyorsanız servisimiz size yardıma her zaman hazırdır. Araç boyasını koruyan ve kusursuz bir görüntü oluşturan bu uygulama tarafımızdan size en uygun şekilde sunulmaktadır.

Pasta Cila Hangi Durumlarda Yapılır?

Bursa pasta cila hizmetleri aracınızın görsel performansını etkiler ve onun maddi değerini hak ettiği noktaya taşır. Boyada oluşan çatlaklar, araç kaportasındaki çizik ve hasarlar, çoğu zaman aracın değerini düşürür. Yine, sürücülerin trafikteki prestij ve performansı açısından, gerektiğinde pasta cila çalışmalarını yapmak ve sorunları gidermek gerekir. Servisimiz gelişmiş ve modern boya atölyesinde her türlü sorunları gidermek durumundadır. Kaporta ile ilgili problemleri anında çözüme kavuşturan uzman kadromuz, pasta cila çalışması ile birlikte sorunları hızlıca gidermek durumundadır. Yapmış olduğumuz çalışmalar sonucunda, aracınızın orijinal değerinden herhangi bir kayıp yaşanmaz. Kullandığımız yüksek teknolojili ekipmanlarımız ve uzman ekiplerimizin kabiliyeti sayesinde, aracınızda performans kaybı yaşanmaz. Maddi manevi güvenilir fırsat yaratan pasta cila hizmetlerimiz, aracınızın değerini koruyup performansını her zaman olması gereken seviyede tutmuştur. Servisimize gelen çok sayıda müşterimiz için, öncelikli olarak uzmanlarımız araç üzerinde gerekli araştırma ve inceleme işlemini yaparlar. Daha sonrasında çatlak, çizik ve ufak tefek hasarlar gözden geçirilir ve buna göre verilecek hizmet önceden belirlenir. Bu gibi durumlarda hem hizmetin durumu hem de maliyetleri hakkında servisimizden kapsamlı ve doğru bilgi alabilirsiniz. Aracınızın yapılan işlem sonrasındaki değer artışı sizin için faydalı bir sonuç ortaya koyacaktır. Aracınızı kullandığınızda saygınlığınız önemli olduğu gibi, aracınızı satmayı düşündüğünüzde maddi olarak yüksek değeri sizi memnun edecektir. Gözle görülen sorunların giderilmesi ve kusursuz bir hizmetin ortaya konması konusunda, servisimizin çözümleri size yardımcı olacaktır. Pasta cila işlemini yapmadan önce servis olarak gerekli araştırmaları yapar ve durumu süzgeçten geçiririz. Uzman ekiplerimiz izlerin ve sorunların büyüklüğüne göre farklı bir uygulama metodu ve yöntemi ortaya koyar. Kullandığımız birinci sınıf malzemeler aracınızın görüntüsünün orijinal bir sonuca ulaşmasına neden olur. Tekrardan boya kullanmadan ve herhangi bir iz bırakmadan çalışmalarımız sonuçlanır. Maddi manevi alacağınız hizmet, sizin için ve aracınız için her zaman en iyi sonucu ortaya koyacaktır. Araç performansınızı ve maddi değerini korumak açısından, verdiğimiz hizmetler size ve kullanmış olduğunuz aracınıza önemli derecede yardım sağlayacaktır.

İlgili Konular

Tatile Çıkmadan Önce Oto Bakımı

Tatile Çıkmadan Önce Oto Bakımı

Tatile çıkmadan önce dikkat edilmesi gerekenlerin başında araçların lastik bakımı gelmektedir. Yola çıkmadan önce yedek lastik bulundurmak ve yedek lastiği de kontrol etmek karşılaşılabilecek aksiliklere karşı araç sahibine yardımcı olmaktadır. Lastik kontrolünde dikkat edilmesi gereken lastik havası ve diş derinlikleridir. Aracın yetkili bir servise götürerek motor yağı, rot balans ayarları, fren bakımı, elektrik aksamları ve antifriz miktarının kontrol edilmesi gerekir. Aracın silecek lastikleri ve silecek suyunun tamamlanması uzun yola çıkmadan kontrol edilmesi gerek...

Rehbere git

Otomobil Parçaları

Otomobil parçaları bir araç için en önemli unsurlar arasında yer alır.

Rehbere git
Otomobil Parçaları
Motor Neden Yağ Yakar

Motor Neden Yağ Yakar

Rehbere git

Sisli havada araç kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli

Sisli havalarda araç kullanmak, sürücüler açısından olumsuz pek çok tehlikeyi de beraberinde getirmektedir. Kış ve sonbahar aylarının yaklaşmasıyla araç kullanmayı daha da zorlaştıran sis faktörü, aracı kullanma eğilimi ve azalan görüş mesafesi ile istenmeyen durumların oluşmasına yol açmaktadır. Kötü hava şartlarında araç sahipleri, yolu tam olarak göremediğinde neyle karşılaşacağını da kestirmemektedir. Kaza riskini yüksek oranda artıran bu zamanlarda araç içerisinde bulunan yolcuların ve diğer sürücü ve yayaların can güvenli açısından normal zamanlardan daha dikkatli v...

Rehbere git
Sisli havada araç kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli