Bursa Mercedes Servisi

Bursa Mercedes Servisi

Bursa Mercedes servisi, Mercedes marka ve model her araç türünün teknik ve mekanik sorunlarına çözüm odaklı yaklaşarak bakımları uygun fiyatlara müşterilere ulaştıran yetkili Mercedes servisidir.

Nilüfer Mercedes Servisi Yedek Parça Hizmeti
Servis seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur kaliteli ürünlerin hizmetler sırasında kullanılmasıdır. Yedek parça hizmeti araçların değerini artıran ve işlev kazandıran bakımlardan biridir. Aracın eskiyen veya hasar gören bölümlerinin geri kazandırılması için üretici firma standartlarında üretilmiş olan parçalar araçlara takılmaktadır.
Araçlara takılan yedek parçaların kaliteli ve orijinal olması aracın değerinin korunmasında önemli rol oynamaktadır.
Günümüzde servisin her bölümünde yenilikçi cihazlar kullanılmaktadır. Bilgisayar destekli arıza tespit cihazları bakım aşamalarına hız kazandıran ve doğru tespit sağlayan en önemli ekipmanlardan biridir. Özellikle yeni teknoloji gözetilerek üretilen araçların arızalarının kolay bir şekilde çözüme kavuşması için bilgisayar destekli cihazlar kullanılmaktadır.
Bilgisayar destekli cihazların güncel olması ve yazılımların sürekli yeni sürümleri ile değiştirilmesi gerekir. Güncellenmeyen cihazlar arıza kodlarını yanlış vermekte ve aracın genel durumu hakkında doğru bilgi vermemektedir.

Bursa Mercedes Servisi

Bursa Mercedes Servisi Periyodik Bakım

Bursa Mercedes Servisi Periyodik Bakım

Periyodik bakım hizmetleri Mercedes araçların yıl içerisinde performansını korumak ve arızaları bölümlerini tespit etmesi açısından alması gereken bakımları kapsamaktadır. Bu bakımlar yakıt türü veya kilometre baz alınarak gerçekleştirilmektedir.
Servis bünyesinde Mercedes marka model her aracın periyodik bakım hizmetleri, çizelgeler dâhilinde ayrıntılı olarak kontrol edilmekte ve süresi gelen araçlara bakım işlemleri verilmektedir.
Periyodik bakım çizelgesi;
Periyodik bakım çizelgesinde araçların hangi tarihte ve günde yapılması gerektiği ve hangi işlemden geçtiği ayrıntılı olarak yer almaktadır. Periyodik bakım çizelgeleri, Bursa Mercedes servisi tarafından her araç sahibine ulaştırılmaktadır.

Bursa Mercedes Servisi Lastik Bakımı
Mercedes ve ailesinde bulunan araçlara lastik bakımı konusunda ayrıntılı hizmet veren Nilüfer Mercedes servisi, yenilikçi bakış açısı ve kaliteli lastik seçimleri ile Mercedes araçlara değer kazandırmaktadır.
Servis, lastik tamiri, lastik değiştirme, rot balans ayarları, kış lastiği gibi işlemlerde üst düzeyde bir hizmet sunmaktadır. Değişim sırasında araçlarla ve mevsimle tam uyum sağlayan lastikler kullanılmaktadır.

Bursa Mercedes Servisi Periyodik Bakım