ST Çağdaş Otomotiv Hakkında

ST Çağdaş Otomotiv Hakkında

Kurulduğu günden bu yana başarılı bir geçmiş ile otomotiv sektöründe emin adımlarla ilerleyen St Çağdaş otomotiv, araçların tamir ve bakım işlemlerinden sorumlu yetkili ana bayidir

Kurulduğu günden bu yana başarılı bir geçmiş ile otomotiv sektöründe emin adımlarla ilerleyen St Çağdaş otomotiv, araçların tamir ve bakım işlemlerinden sorumlu yetkili ana bayidir.
St Çağdaş Otomotiv;
  1. EDC bakım ve onarım
  2. Şanzıman bakımı
  3. Motor ve akü bakımı
  4. Periyodik bakımlar
  5. Performans ölçümleri, hizmetlerini sunar.
Mutlu Müşteriler

Mutlu müşteri, firmayı ayakta tutan ve bakımların her araç sahibine ulaşmasını sağlayan en önemli etkendir. Firma olarak müşterilerin mutlu bir şekilde servisten ayrılması ve beklentilerini tam anlamıyla karşılamayı kendimize görev edindik.
Müşteriler için değer yaratmak ve servisten beklenilen her hizmeti kalite ve istikrarla karşılamayı öncelik haline getirmek bizi biz yapan değerler arasındadır.

Profesyonel Bakış Açısı

Profesyonel bir bakım sunmanın ilk başlangıcı servis elemanlarının konuda uzman ve yetkili kişilerden seçilmiş olmasıdır. Yenilikleri yakından takip ederek, hizmet kalitesini iyileştirmek adına sektörde daimi firma olmak adına kesintisiz çalışan St Çağdaş Otomotiv, haftanın 6 günü aktif olarak hizmet vermektedir.
Servis, yenilikleri bakım ünitelerinde ve kullandığı ekipmanlar ile araç sahiplerine sunmaktadır. Kullanılan ekipmanlar araç teknolojileri ile doğru orantılı olarak seçilmekte ve araçlarla uyum sağlamaktadır.

Kalite ve Güven

Kalite standartları gözetilerek sunulan her hizmet sayesinde firma, rakiplerinden önde gelmekte ve sadece kurulduğu bölgede değil yurdun dört bir yanından araca ev sahipliği yaparak hizmette yaptığı başarılarını her alanda duyurmaktadır.