Bursa Volkswagen Servisi

Bursa Volkswagen Servisi

Volkswagen marka ve model araçlar için en uygun bakım işlemini sunan ve yenilikçi yapısıyla Volkswagen ailesindeki her araca üstün hizmet veren Nilüfer Volkswagen servisi, son teknoloji ekipmanlar kullanarak alanında kendini kanıtlamış yetkili araç servisidir.
Bursa Volkswagen Servisi

 1. Periyodik bakım
 2. Kış ve bahar bakımı
 3. Elektrik ve mekanik bakımlar
 4. Yedek parça
 5. Ölçüm testleri
 6. Lastik değişimleri
 7. İç ve dış bakımları

Bursa Volkswagen Servisi

Bursa Volkswagen Servisi Ne Yapar?

Bursa Volkswagen Servisi Ne Yapar?

 • Elektronik Arıza Tespiti
Volkswagen ve ailesinde bulunan araçların arıza ve hasarlarının doğru bir şekilde yapılması için elektronik arıza tespit cihazları kullanılmaktadır. Elektronik arıza tespit cihazları ile araçların elektronik aksamlarında oluşan sorunlar tespit edilmekte ve giderilmektedir.
 • Egzoz Emisyon Ölçümleri
Araçların trafikte kusurlu sayılmaması ve hava kirliliğinin önlenmesi için egzoz emisyon ölçümleri yapılmaktadır. Yapılan ölçümler ile hava kirliliği önlenmekte araçların emisyon değerleri belirlenen sınırlar içerisinde tutulmaktadır.
Bu ölçümleri yaptırmayan araç sahiplerine trafikte para cezası uygulanmaktadır.
 • Oto Elektrik Sistemleri
Volkswagen araçların elektrik sistemleri, oldukça karmaşıktır. Bu karmaşıklığı yetkili bir servis bünyesinde çözmek oldukça önemlidir. Bursa Volkswagen servisi ile araçların elektrik aksamlarında oluşan arızalar giderilmektedir.
 • Motor Yağı Değişimi
Motor yağı, motorun çalışmasını sağlayan en önemli yardımcılardan biridir. Motor yağının kontrol edilmesi ve gereken durumlarda motor yağının doldurulması gerekir. Motor yağının eksik olması motora bağlı olarak çalışan bölümlerin tamamımın performans kaybetmesine sebep olmaktadır.
Nilüfer Volkswagen servisi bünyesinde motor bakımları, filtre değişimleri, yağ takviyeleri vb motor arızaları konuda uzman teknikerler aracılığıyla sağlanmaktadır. Yapılan periyodik bakımlar ile motor bölümü de ayrıntılı olarak kontrol edilmektedir. Bu anlamda periyodik bakımların düzenli olarak takip edilmesi önemlidir.
 • Bursa Volkswagen Servisi Lastik Bakımı
Bursa Volkswagen servisi, Volkswagen ve ailesi araçlarla tam uyum sağlayacak donanımda lastiklerle çalışarak üretici firma standartlarında lastik bakım hizmetini araç sahiplerine ulaştırmaktadır.
Lastik bakımları hassas ve titizlikle yapılması gereken bakımlar arasındadır. Araçla ve mevsimle en uyumlu lastiği seçmek ve yakıt tasarrufu sağlayan lastik modelleri ile çalışmak oldukça önemlidir.
Nilüfer Volkswagen servisi, kaliteli lastik modelleri ile yakıt tasarrufuna katkı sağlamaktadır.

Bursa Volkswagen Servisi Ne Yapar?