Bursa Renault Servisi

Bursa Renault Servisi

Renault marka model araçların her türlü sorununa çözüm odaklı yaklaşarak hizmetleri üst noktada sunan Nilüfer Renault servisi, yenilikçi yapısı ve hizmet anlayışı ile onarım işlemlerine devam eden yetkili araç servisidir.
Bursa Renault servisi içerisinde;

  1. Servis içerisinde verilen her hizmet kalite standartlarında gerçekleştirilmektir.
  2. Parça değişimleri için üretici firma onayları gözetilmektedir.
  3. Firmada alanında uzman ekipler bulunmaktadır. Her birimde kendi eğitimini almış donanımlı personeller çalışmaktadır.
  4. Araçların işlemler sırasında garanti ve kasko durumları dikkate alınmaktadır.
  5. Bakımlar sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılmaktadır.
Bursa Renault Servisi Filtre Bakımları
Filtre araçta en çok çalışan parçalardan biridir. Filtrelerin her alanda bu denli çalışması yıpranma ve aşınma gibi sorunları da beraberinde getirmektedir. Filtrelerin temizlenmesi ve gerektiği durumlarda değişimin yapılması oldukça önemlidir.
Klima filtresi; araçtaki hava akışını sağlayan en önemli bölüm klimadır. Klima kullanım sıklığına bağlı olarak tıkanma sorunu ile karşılaşmaktadır. Filtresi tıkanan bir klimanın uzun süre değiştirilmeden kullanılması solunum hastalıklarını beraberinde getirmektedir. Bu anlamda belirli periyotlarda klima bakımları yapılması ve filtreler yenileri ile değiştirilmelidir.
Yağ Filtresi; araçtaki önemli filtrelerden biride yağ filtresidir. Yağ filtresi motorun çalışması için gerekli olan yağın süzülmesini ve doğru bir şekilde motora ulaşmasını sağlamaktadır. Yağ filtresinin dolması ve tıkanması motorun yağ ihtiyacını karşılamamaya ve bir süre sonra da motorun bozulmasına yol açmaktadır.

Bursa Renault Servisi

Bursa Renault Servisi Lastik Bakımı

Bursa Renault Servisi Lastik Bakımı

Renault marka model her aracın ihtiyaç duyduğu ve alması gereken bakımları son teknoloji ekipmanlar kullanarak araç sahiplerine ulaştıran Bursa Renault servisi, yenilikçi bakım üniteleri ile araçlarla tam uyumlu lastik seçimi ve bakım hizmetlerini servis bünyesinde vermektedir.
Lastikler garanti kapsamında kaliteli ve üretici firma standartlarında modellerden seçilmektedir.
Servis içerisinde verilen her hizmetin kendi içerisinde bir çalışma prensibi vardır. Her bölümün işlem süresi farklıdır. Araçların serviste ne kadar kalacağı veya ne kadar ücret ödeyeceği servis yetkilileri tarafından belirlenmektedir. Bu gibi ayrıntılı detaylara ulaşmak isteyen araç sahipleri iletişim numaraları üzerinden yetkililer ile iletişime geçmelidir.

Bursa Renault Servisi Lastik Bakımı