Bursa Opel Servisi

Bursa Opel Servisi

Bursa Opel servisi, Opel ve ailesindeki araçların performansını artırmak adına ihtiyaç duyduğu her türlü onarımı sağlayan yetkili Opel servisidir.
Servis içerisinde;

 1. Teknik ve mekanik bakımlar
 2. Kilometre bakımları
 3. Bahar bakımı ve kış bakımı
 4. Elektrik
 5. Akü ve motor bakımı
 6. Yedek parça
 7. Lastik değişimleri
Neden St Çağdaş Nilüfer Opel Servisi?
Serviste araçlarda oluşan bakımların tespit edilmesi sırasında bilgisayar destekli cihazlar kullanılmaktadır. Bu cihazlar ile araçların sorunları hızlı bir şekilde tespit edilerek onarım ünitelerine sokulmaktadır. Servis içerisinde aktif olarak çalışan her bakım ünitesinde son teknoloji ekipmanlar kullanılmakta ve araç sektöründe yeni gelişen her bakım servis bünyesine dâhil edilmektedir.
İletişim
Servis içerisinde araç sahiplerini alınacak bakımlar ile ilgili ayrıntılı olarak bilgilendiren konuda uzman bir iletişim ekibi bulunmaktadır. İletişim ekibi araç sahiplerinin her sorusuna cevap bulmakta ve etkili iletişim kurmaktadır.
Hızlı Bakım
Servise gelen araçlara yapılan kontroller sonucunda onarım işlemleri verilmektedir. Onarım işlemlerinin hangi gün ve saatte yapılacağı aracın servisten ne zaman çıkacağı gibi bilgiler araç sahiplerine kontrol işlemleri sonrasında verilmektedir. Serviste kullanılan son teknoloji ekipmanlar ile bakımlar hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.
Servis ücretleri; servise giriş yapan araçların marka ve modeli aynı olsa dahi ödediği ücret aynı değildir. Her aracın kendine göre bir arıza ve hasar durumu vardır. Araçların ne şekilde arızalandığı sorunun nereden kaynaklı oluştuğu bilinmeden net bir ücret belirtmek doğru olmayacaktır. Servis ücretleri konusunda ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyen araç sahipleri iletişim numaraları üzerinden servise ulaşmalıdır. Bursa opel servisi olarak, tüm teknolojimiz ile hizmetinizdeyiz.

Bursa Opel Servisi

Bursa Opel Servisi Lastik Bakımı

Bursa Opel Servisi Lastik Bakımı

Opel araçların ihtiyaç duyduğu rot balans, lastik değişimi, lastik bakımı, fren bakımı, hava basıncı gibi işlemler servis içerisinde her araç sahibine doğru fiyatlandırma ile sunulmaktadır. Servis içerisinde her Opel araca uyumlu olacak lastik değişim imkânı sunulmaktadır.
Lastik bakımları;

 1. Mevsime uygun lastik seçimi
 2. Yakıt tüketimini azaltacak lastiklerin seçilmesi
 3. Kaliteli ve orijinal lastik seçimi
 4. Garanti kapsamında bakım imkânı
Servis içerisinde verilen her bakım covid19 kapsamında belirlenen kurallar dahilinde gerçekleştirilmektedir.

Bursa Opel Servisi Lastik Bakımı