Bursa BMW Servisi

Bursa BMW Servisi

Bursa BMW servisi, BMW ve ailesinde bulunan araçların performans bakımları, kaza bakımı ve rutin bakımlarına çözüm odaklı onarım hizmetleri ile yaklaşarak adını BMW araçlarla duyurmuş olan yetkili araç servisidir.
Servis bünyesinde;

  1. Kilometre bakımları
  2. Parça değişimi
  3. Lastik bakımı
  4. İç ve dış bakımlar
  5. Oto detaylı temizlik
  6. Teknik ve mekanik bakımlar
Nilüfer BMW Servisi Ne Yapar?
Servis, kaliteyi garanti ederek her bakımda üstün hizmet sağlamaktadır. Servis içerisinde konuda uzman teknikerler bulunmakta ve işlemler araçların özellikleri dikkate alınarak verilmektedir.
Bursa BMW Servisi Oto Bakım
BMW ve ailesinde bulunan araçların performans ölçümleri ve muayene işlemeleri servis bünyesinde verilmektedir. Egzoz emisyon ölçümleri ve muayene işlemleri her araç için ayrıntılı olarak takip edilmekte ve işlemler hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.
Oto Vale
Araç sahiplerinin hızlı bir şekilde bakım işlemlerinden yararlanması ve çoğu anlamda tasarruf sağlaması adına serviste vale hizmeti verilmektedir. Vale personelleri araçların servise giriş çıkışını sağlayarak bakım işlemlerinde aktif olarak rol oynamaktadır.

Bursa BMW Servisi

Teknik ve Mekanik Bakımlar

Teknik ve Mekanik Bakımlar

BMW araçların bağlantı ve kablo sistemleri oldukça karmaşıktır. Daha önce bu marka ile çalışmamış ve benzer sorunlara çözüm üretmemiş bir servise araç teslimi yapmak sorunların kısa bir süre içerisinde tekrarlamasına ve aracın hasar almasına sebep olmaktadır. Araç sahipleri BMW ve ailesinde bulunan araçlar için gerekli teknik ve mekanik bakımlar için yetkili bir servisten işlem almalıdır.
Bazı sorunların giderilmesi ve çözüme kavuşması yerel servisler tarafından verilen bakımlar ile düzelmemektedir. Bu anlamda servis seçimlerinde yetkili bir kurumun seçilmesi aracın performansı ve ekstra masrafların oluşmaması açısından gereklidir.

Nilüfer BMW Servisi Oto Lastik
BMW ve ailesi araçlar için kaliteli ve uygun fiyatlı lastik bakımları ile hizmet sunan Nilüfer BMW servisi, rot balans, lastik değişimi, lastik tamiri ve hava basıncı gibi işlemleri yenilikçi hizmet anlayışı ile gerçekleştirmektedir.
Lastik bakımlarında garanti koşulları ve kalite standartları bakılan öncelikler arasındadır. Mevsime ve aracın türüne uyum sağlayacak lastik seçimleri ile servis, yakıt tüketimini yüksek oranda azaltmaktadır.

Teknik ve Mekanik Bakımlar