Bursa Fiat Servisi

Bursa Fiat Servisi

Fiat ve ailesi araçlara yenilikçi araç bakım ve onarım prensibi ile hizmet veren Bursa Fiat servisi, yıllardır süre gelen tecrübe ve donanımı ile hizmet sunan yetkili Fiat servisidir.

Bursa Fiat Servisi Lastik Bakımı

Aracın performansını ve yakıt tüketimini doğrudan etkileyen lastiklerin bakımı oldukça önemlidir. Trafiğe veya yolculuğa çıkmadan önce her araç sahibinin lastik ve tekerleri kontrol etmesi gerekir. Nilüfer Fiat servisi, Fiat marka araçlar için lastik bakım hizmeti vermekte ve araçların performansına katkı sağlamaktadır.
Bakımlar sırasında;

 1. Rot balans ayarları
 2. Lastiklerin yer değiştirilmesi
 3. Hatalı yüklemenin önlenmesi
 4. Fren bakımı
 5. Mevsime yönelik lastik seçimi
 6. Aracın türüne uygun lastik seçimi
Otomotiv endüstrisinin kalbi olarak bilinen bir şehir olarak Bursa’da Fiat gibi önde gelen otomobil markalarına yönelik yüksek kaliteli servis hizmetlerinin bulunması elzemdir. Bursa Fiat Servisi olarak, aracınızın bakım ve onarım ihtiyaçlarını karşılamak için sizlere birinci sınıf bir hizmet sunuyor, değerli Fiat sahipleri olarak sizlere güvenilir bir destek sağlamayı hedefliyoruz. Fiat servisimizde verdiğimiz hizmetleri, servisimizin genel özelliklerini ve müşterilerimize sunduğumuz avantajları detaylandırmak gerekirse, sunduğumuz geniş kapsamlı hizmetlerimiz ile söze başlayabiliriz.

Bursa Fiat Servisi

Bursa Fiat Servisi Egzoz Emisyon Ölçümü ile İlgili Merak Edilenler

Bursa Fiat Servisi Egzoz Emisyon Ölçümü ile İlgili Merak Edilenler

Egzoz emisyon ölçümü; trafikte yolculuk yapan araçlardan egzoz gazları hava kirliliğine neden olmaktadır. Egzoz emisyon ölçümleri ile gazlardan çevreye yayılan gazlar belirlenen seviyelerde tutulmaktadır. Egzoz emisyon ölçümleri araçların yakıtı ne kadar verimli tükettiğinin de bir göstergesidir.

 • Araç egzoz gazı emisyon ölçümünde kaldı ne yapmam lazım?
Araçlara yapılan kontroller sonucunda, emisyon değerlerden yüksek çıkan araçların öncelikli olarak araçların eksikleri giderilmekte ve ondan sonra servisten çıkarılmaktadır. Aynı servis üzerinden ölçüm yapıldığı takdirde işlemler daha kolay ilerlemekte ve servis kampanyalarından yararlanılabilmektedir.
 • Hangi araçlar egzoz gazı emisyon ölçümünden muaftır?
Motosiklet, mopedler, Tarım ve orman traktörleri, 1979 model yılı ve öncesi dizel motorlu taşıtlar, elektrikli, hibrit ve hidrojen yakıtlı araçlar egzoz gazı emisyon ölçümlerinden muaftır.

Bursa Fiat Servisi Periyodik Bakım İşlemleri
Servis içerisinde, araçların alması gereken;
 1. Periyodik bakım
 2. Kış bakımı
 3. Bahar bakımı
Periyodik bakım işlemleri, kilometre ve yakıt türü dikkate alınarak verilmektedir. Periyodik bakımlar sırasında araçların çalışan pek çok aksamı ayrıntılı olarak kontrol edilmekte ve gereken durumlarda araçların motor yağı, filtre ve triger kayış gibi bölümlerinde ayrıntılı olarak değişmeler yapılmaktadır. Fiat marka araçların periyodik bakım sürelerinin takip işlemleri, ne zaman yapılması gerektiği ve daha fazlası için Nilüfer Fiat servisi üzerinden bilgi alınmalıdır. Bursa oto servisimizde en yeni teknolojiler kullanılmaktadır.

Bursa Fiat Servisi Egzoz Emisyon Ölçümü ile İlgili Merak Edilenler

Sunduğumuz Kapsamlı Bakım ve Onarım Hizmetleri

Sunduğumuz Kapsamlı Bakım ve Onarım Hizmetleri

-Periyodik ve Mevsimlik Bakım İşlemleri
-Motor yağı ve Filtre Değişimi
-Direksiyon Yağı Kontrolü ve Değişimi
-Şanzıman Bakım ve Onarımı
-Lastik ve Tekerlek Hizmetleri
-Elektrik Sistemleri İle İlgili Hizmetler
-Klima ve Isıtma Sistemi ile ilgili İşlemler
-Kaporta Boya İşlemleri
-Diagnostik Arıza Tespiti Hizmetleri

 
Bursa Fiat Servisi olarak, motor bakım ve onarım işlemlerinden tutun da şanzımana kadar aracınızın her bir parçasına yönelik olarak oldukça geniş ve kapsamlı hizmetler sunuyoruz. Fiat marka aracınızın modeline ve yaşına göre özelleştirilmiş bakım paketlerimiz sayesinde, aracınız her zaman fabrika çıkışı performansını korur. Periyodik bakım onarım işlemlerimiz arasında yağ & filtre değişimleri, soğutma sistemlerinin kontrolü, akü bakımı ve değişimi, fren hidroliği kontrolü ve gerekli durumlarda antifriz değişimi gibi bir dizi işlem yer alır. Siz değerli müşterilerimiz için sağladığımız tüm işlemleri uzman teknisyenlerimiz ve modern ekipmanlarımız ile birlikte kapsamlı olarak gerçekleştiriyoruz.

Sunduğumuz Kapsamlı Bakım ve Onarım Hizmetleri

Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışımız ve Teknolojik Altyapımız

Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışımız ve Teknolojik Altyapımız

Fiat Servisimizde, arızaları teşhis etmek ve onarım işlemlerini gerçekleştirmek için son teknolojiye sahip ekipmanlardan faydalanıyoruz. Modern diagnostik araçlarımız sayesinde, aracınızın elektronik sistemlerini detaylı bir şekilde analiz ediyor, böylece potansiyel problemlerin hızlı ve doğru bir şekilde tespitini sağlayabiliyoruz. Kullandığımız yüksek teknolojiler sayesinde, aracınızın serviste geçirdiği zaman da minimum seviyeye inmiş olur.

Bursa Fiat Servisi olarak, müşteri memnuniyetini her zaman bir üst seviyeye taşımayı hedefliyor ve bunun için ekip olarak sevgi ile çalışıyoruz. Servisimize geldiğinizde, aracınızın arızası ile ilgili sizlerle ayrıntılı bir ön görüşme yapılır ve onarım süreci boyunca, yapılan tüm işlemler hakkında sizlere düzenli olarak bilgilendirmelerde bulunulur. Servis işlemleri sonrasında da sizlere destek ve danışmanlık hizmetleri sunuyor, böylece aracınızın bakımı konusunda kafanızda hiçbir soru işaretine meydan bırakmıyoruz.

Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışımız ve Teknolojik Altyapımız

Uygun Maliyetli Çözümler ve Sunduğumuz Ek Hizmetler

Uygun Maliyetli Çözümler ve Sunduğumuz Ek Hizmetler

Servisimiz, rekabetçi fiyatlandırma politikası ile dikkat çekmektedir. Aracınız için en uygun maliyetli çözümleri sunmak ve her bütçeye uygun esnek ödeme seçenekleri sağlamak bizler için mutluluk verici. Sunduğumuz tüm işlemlerde şeffaf fiyatlandırma ilkesine göre hareket ediyor, ne için ödeme yaptığınızdan emin olmanızı sağlıyoruz.

Bursa Fiat Servisi olarak, hizmetlerimiz yalnızca onarım ve bakım işlemleri ile de sınırlı kalmıyor, müşterilerimize ekstra kolaylıklar sağlamayı da seviyoruz. Vale hizmetimiz ile, aracınızı dilediğiniz yerden alıp, işlemler tamamlandığında tekrar dilediğiniz yere teslim ediyoruz. Zamandan tasarruf sağlamak isteyen müşterilerimiz için bu hizmetin büyük bir avantaj yarattığını görmek bizleri tatmin ediyor. Kapsamlı, güvenilir ve müşteri memnuniyeti bir oto servis hizmeti almak istiyorsanız gönül rahatlığı ile servisimizi tercih edebilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi ve randevu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uygun Maliyetli Çözümler ve Sunduğumuz Ek Hizmetler