Bursa Audi Servisi

Bursa Audi Servisi

Nilüfer Audi servisi, Audi ve ailesindeki araçlara uygun fiyatlı bakımlar sunan ve nokta atışı çözümler ile müşteri odaklı ilerleyen yetkili Audi servisidir.
Servis içerisinde;
Periyodik bakım, kış bakımı ve bahar bakımı, akü ve motor, filtre değişimleri, yedek parça, lastik, elektrik, mekanik bakımlar, fren onarımı, performans ölçümleri vb. hizmetler konuda uzman ekipler tarafından verilmektedir.
Servis içerisinde bakım ünitelerinde uzman teknik elemanlar yer almaktadır. Serviste son teknoloji ekipmanlar kullanılmakta ve araç teknolojisinde yeni çıkan her gelişme bakım ünitelerinde yerini almaktadır.
Nilüfer Audi Servisi Lastik İnovasyonları
Bursa Audi servisi, Audi ve ailesi araçların lastik değişimi, rot balans ayarları, lastik basıncı, kış lastikleri gibi başlıklara yenilikçi çözümler üretmekte ve bu bakımları her araç sahibinin ulaşabileceği fiyatlarla sunmaktadır.
Lastik bakımları;

  1. Araç ile uyumlu lastik seçimi
  2. Mevsime uygun lastik seçimi
  3. Lastik hava basıncının doğru ölçülerde yapılması
Araca ve mevsime en uygun lastiğin seçilmesi yakıt tüketimin masraflarını oldukça azaltmaktadır. Bu anlamda lastiğin kaliteli olması önemlidir.

Bursa Audi Servisi

Bursa Audi Servisi Fren Sistemleri

Bursa Audi Servisi Fren Sistemleri

Aracın durmasını sağlayan parça fren sistemidir. Fren sisteminde meydana gelen arıza veya hasarlarda araçların kontrol edilmesi ve sistemlerin çalışır hale getirilmesi gerekir. Yeni çıkan araçların fren sistemlerinin sorunsuz çalışması için bilgisayar destekli cihazlar ile kontrol sağlanmakta ve ardından sistemlerde oluşan sorunlar giderilmektedir.
Fren sistemlerinde meydana gelen arıza durumlarında en yakın servise başvurarak frenin baştan sonra kontrol edilmesi gerekir. Olası kazaların oluşmaması için fren sisteminde oluşan sorunlar ertelenmeden giderilmelidir.
Bursa Audi Servisi Yedek Parça
Yedek parça, aracın bir sorundan ötürü işlevini yitiren parçalarının yerine takılan yeni parçaları kapsamaktadır. Yedek parça veya hak arasında bilinen adıyla parça değişimi üretici firma standartlarında üretilmiş olan parçalardan seçilmektedir.
Nilüfer Audi Servisi;

  1. Yenilikçi bakım üniteleri
  2. Orijinal ve kalite standartlarındaki parçalar ile çalışmakta
  3. Uygun ve ekonomik fiyatlandırmalar
  4. Araçların ihtiyaç duyduğu teknik ve mekanik her türlü bakım hizmetini son teknoloji ekipmanlar ile sunmak
  5. Yapılan işlemlerin garanti ve kasko kapsamında gerçekleştirilmesi

Bursa Audi Servisi Fren Sistemleri