Bursa Toyota Servisi

Bursa Toyota Servisi

Bursa Toyota servisi, Toyota ve ailesinde her araç türüne bakım ve onarım sağlayan bu onarımları son teknoloji ekipmanlar ve yenilikçi bakım üniteleri ile araç sahiplerine ulaştıran yetkili araç servisidir.
Bursa Toyota Servisi Egzoz Emisyon Ölçümleri
Günümüzde trafik yoğunluğu hava kirliliğini büyük oranda artırmıştır. Araçlardan çıkan zararlı gazlar, hava kirliliğini artırmakta ve insan sağlığını olumsuz anlamda etkilemektedir. Egzoz emisyon ölçümleri ile araçların gaz ölçümleri belirlenen seviyelerde tutulmaktadır.
Egzoz emisyon ölçümleri yaptırmayan araç sahipleri, kusurlu sayılmakta ve trafikte para cezası ile karşılaşmaktadır. Nilüfer Toyota servisi, Toyota ve ailesindeki araçların muayene ve egzoz ölçümleri hızlı ve ekonomik bir şekilde araç sahiplerine sunulmaktadır.
Bilgisayar Destekli Arıza Tespit
Günümüzde araç sektöründeki gelişmeler günden güne artmaktadır. Araçların servisten hızlı çıkması ve daha iyi sonuç alması adına bakım ünitelerinde bilgisayar destekli arıza tespit cihazları kullanılmaktadır. Bilgisayar destekli cihazlar ile araçlar ayrıntılı olarak taranmakta ve sorun hızlı bir şekilde bilgisayar ekranına düşürülmektedir.

Bursa Toyota Servisi

Bursa Toyota Servisi Lastik Bakımı

Bursa Toyota Servisi Lastik Bakımı

Bursa Toyota servisi, lastik bakımından araç sahiplerinin ihtiyaç duyduğu her bakımı firma standartlarında üretilen lastikler ile sağlamakta ve araçlarla en uyumlu lastik seçimi ile performansı artırmaktadır.
Oto lastik kontrolünde; hava basıncı kontrolü, diş derinlikleri ve şekil kontrolü işlemleri ayrıntılı olarak sağlanmaktadır. Bunun yanında lastik bakımında serviste;

  1. Rot balans ayarı
  2. Lastik basıncı
  3. Kış ve yaz lastiği
  4. Fren bakımı
  5. Lastik değiştirme işlemi
Bursa Toyota Servis Ücreti
Servise gün içerisinde Toyota marka model pek çok araç gelmektedir. Araçların arıza ve hasar sorunları birbirinden farklıdır. Akü bakımı, motor bakımı, elektrik arızaları gibi arızaların işlem süreleri ve işlem ücretleri değişiklik göstermektedir.
Daha önce Toyota marka araçlarla çalışmamış ve benzer sorunlara çözüm üretmemiş bir servise araç teslimi yapılmamalıdır. Sorunun tekrarlamaması ve araçlara yanlış işlem yapılmaması adına hizmetlerin tamamı yetkili bir servis üzerinden alınmalıdır. Toyota marka model araçlarda yaşanan teknik arıza veya kaza durumlarında en yakın Toyota servisine başvurulmalıdır.

Bursa Toyota Servisi Lastik Bakımı