Bursa Seat Servisi

Bursa Seat Servisi

Seat ve ailesinde bulunan her model aracın ihtiyaç duyduğu bakım, tamir ve arıza durumları ile çözüm odaklı ilgilenen Bursa Seat servisi, kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı hizmet politikası ile hizmet veren yetkili Seat servisidir.
Nilüfer Seat Servisi Yedek Parça
Yedek parça; arıza ve hasarlı bölümlerin yerine takılan eş değer parçalara yedek parça denmektedir. Yedek parça hizmeti konusunda dikkat edilmesi gereken bir takım unsurlar vardır. Bursa Seat servisi yedek parça hizmetini;

  1. Ürünler, üretici firma standartlarında ve eş değer parçalar arasından seçilmektedir.
  2. Yedek parçalar araçla uyum sağlayacak boyutta ve şekilde olmaktadır.
  3. Orijinal olmayan her parça iç parçalar da dâhil aracın değerini düşürmektedir. Nilüfer Seat servisi, orijinal parçalar ile çalışarak araçlara değer kazandırmaktadır.

Bursa Seat Servisi

Bursa Seat Servisi Fren Bakım ve Onarım

Bursa Seat Servisi Fren Bakım ve Onarım

Fren aracın en önemli aksamlarından biridir. Bu bölümün doğru ve düzgün çalışması oldukça önemlidir. Fren sistemine bağlı olarak çalışan her bölüm fren diskleri, fren balataları dâhil olmak üzere her bölümü ayrıntılı olarak kontrol edilmekte gerekli durumlarda değişimler yapılmaktadır.

  • Yenilikçi bakım anlayışı ve ekonomik bakım paketleri ile Bursa Seat servisi, kaliteli bakımı araç sahiplerine ulaştırmaktadır.
Fren bakımı ve onarım hizmetleri hem periyodik bakımları içerisinde hem de rutin bakımlar sırasında ayrıntılı olarak kontrol edilmektedir.  Düzenli olarak yapılan kontroller sonucunda araçların bu önemli bölümlerinde oluşan veya oluşabilecek kazalar engellenmektedir.

Nilüfer Seat Servisi Lastik Bakımı
Lastik, araçta en çok çalışan bu ölçüde de en çok yıpranan parçalardan biridir. Lastiklerin yıpranması ve işlevini yerine getirme durumu ise araç için olumsuz etki yaratmaktadır. Bursa Seat servisi, lastiklerin ihtiyaç duyduğu bakımlara yenilikçi çözümler üreterek 7/24 hizmet vermektedir.
Lastik bakımlarının ertelenmesi veya işlevini yitirmiş bir lastik ile aracı kullanmaya devam etmek, hem sürüş güvenliği açısından hem de yakıt performansı açısından olumsuz durumlar ortaya çıkarmaktadır.
Seat araçlar için en uyumlu ve kaliteli lastik hizmetini sunan Nilüfer Seat servisi, uzman kadrosu ve donanımlı ekipmanlar ile haftanın 6 günü hizmet vermektedir. St Çağdaş Otomotiv olarak hzmetinizdeyiz.

Bursa Seat Servisi Fren Bakım ve Onarım